0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار ۲ حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Foolad Khuzestan FC
۱
۰
Perspolis Teheran
inprogress
۱۷:۱۵
Gol Gohar
۲
۲
Mes Rafsanjan
Finished
۱۵:۰۰
Zob Ahan
۱
۳
Tractor Sazi FC
Finished
۱۴:۰۰
Paykan
۱
۰
Mes Kerman FC
Finished
۱۴:۰۰
Aluminium Arak
۳
۱
Sanat Naft
Finished
۱۴:۰۰
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Havadar SC
Finished
۱۶:۰۰
  United Arab Emirates Pro League
Al Ain
۳
۱
Ajman
inprogress
۱۶:۴۵
Al Khaleej Khor Fakkan
۱
۲
Baniyas FC
inprogress
۱۶:۴۵
  World Friendly Club Matches
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۱۱:۳۰
CA River Plate
۱
۲
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۴۵
Ham-Kam
۰
۵
KFUM Oslo
Finished
۱۳:۳۰
IF Brommapojkarna
۲
۱
IK Sirius FK
Finished
۱۶:۳۰
Defensor Sporting
۲
۴
Boston River
Finished
۰۴:۰۰
FK Spartak Moscow
۱
۰
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۰:۳۰
Zenit Penza
۴
۴
Znamya Noginsk
Finished
۱۱:۳۰
Kolomna
۴
۴
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۱:۳۰
Skra Czestochowa
۱
۳
OKS Odra Opole
Finished
۱۳:۳۰
Viitorul Targu Jiu
۲
۲
FC Hunedoara
Finished
۱۳:۳۰
Arka Gdynia
۲
۲
Stomil Olsztyn
Finished
۱۳:۳۰
MKS Puszcza Niepolomice
۳
۰
Wieczysta Krakow
Finished
۱۳:۳۰
Stirling Lions
۲
۲
Perth
Finished
۱۴:۰۰
Perth RedStar FC
۰
۲
Kingsway Olympic
Finished
۱۴:۰۰
TSV Hartberg
۲
۱
NK Bravo
Finished
۱۴:۳۰
Randers FC
۵
۱
SonderjyskE
Finished
۱۵:۰۰
FC Midtjylland
۴
۲
OB Odense
Finished
۱۵:۳۰
Rosenborg BK
۱
۱
Tromso IL
Finished
۱۵:۳۰
Notodden FK
۱
۴
Odds Ballklubb
Finished
۱۵:۳۰
LASK Linz
۳
۱
TS Wisla Krakow
Finished
۱۵:۳۰
FC TPS Turku
۰
۱
Atlantis FC Edustus
Finished
۱۵:۳۰
NK Domzale
۴
۳
Aluminij
Finished
۱۵:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۳
۳
MFK Ruzomberok
Finished
۱۵:۳۰
Valerenga IF Oslo
۴
۱
Sarpsborg 08
Finished
۱۵:۳۰
Bayswater City
۱
۳
Armadale
Finished
۱۶:۰۰
Cockburn City
۱
۲
Sorrento SC
Finished
۱۶:۰۰
Brondby I.F.
۲
۱
IF Elfsborg
inprogress
۱۶:۳۰
Lillestrom SK
۲
۱
Sandefjord
inprogress
۱۶:۳۰
Naestved BK
۲
۲
B93 Kopenhagen
inprogress
۱۶:۳۰
Cork City FC
۰
۱
Dundalk FC
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Unterhaching
۲
۳
SC Rheindorf Altach
inprogress
۱۶:۳۰
GKS Dospel Katowice
۰
۰
Vendsyssel FF
inprogress
۱۷:۰۰
FK Austria Wien
۱
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۱۷:۳۰
CSKA Moscow
۰
۰
Partizan Belgrade
inprogress
۱۷:۳۰
Malmo FF
۰
۰
FC Nordsjaelland
inprogress
۱۷:۳۰
FC Koper
۱
۱
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۱۸:۰۰
  Brazil Gaucho 1
Sao Jose EC RS
۱
۱
SER Caxias
Finished
۰۱:۳۰
Ypiranga RS
۳
۱
EC Novo Hamburgo
Finished
۰۱:۳۰
Aimore
۰
۰
Esportivo Bento RS
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Baiano 1
Esporte Clube Vitoria BA
۳
۰
Doce Mel
Finished
۰۱:۴۵
Bahia de Feira
۰
۰
Barcelona Ilheus BA
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Carioca 1
Botafogo RJ
۲
۰
Madureira Rio Janeiro
Finished
۰۲:۰۰
Fluminense RJ
۱
۱
Boavista SC/RJ
Finished
۰۳:۴۰
  Mexico Liga de Expansion
Atletico Morelia
۱
۰
Venados Merida FC
Finished
۰۴:۳۰
  Lebanon Division 2
Shabab Baalbak
۱
۱
Bent Jbeil
Finished
۱۵:۴۵
  Syria Syrian Premier League
Foutoua
۱
۱
Al-Wathbah
Finished
۱۴:۳۰
Al-Ittihad
۱
۰
Al-Majd
Finished
۱۴:۳۰
Al-Karamah
۰
۰
Jableh SC
Finished
۱۴:۳۰
  India Indian Super League
Jamshedpur FC
۰
۰
Mumbai City FC
inprogress
۱۷:۳۰
  India I-League
Roundglass Punjab FC
۲
۰
Real Kashmir FC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Queimadense
۱
۱
Botafogo PB
Finished
۰۳:۰۰
  Algeria U19 League
RC Kouba U19
۱
۱
ASO Chlef U19
Finished
۱۱:۳۰
AS Khroub U19
۱
۰
CA Batna U19
Finished
۱۱:۳۰
WA Tlemcen U19
۰
۲
Academie FAF U19
Finished
۱۱:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۲
۲
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۶:۳۵
  Brazil Paulista Serie A1
Mirassol FC
۴
۱
Sao Bernardo FC
Finished
۰۲:۰۰
Sao Paulo FC
۴
۱
Portuguesa Desportos
Finished
۰۴:۰۰
  Australia A-League
Newcastle United Jets
۴
۰
Brisbane Roar FC
Finished
۱۲:۱۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Tai
-
-
Al Shabab Riyadh
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Hajer
۱
۱
Al-Arabi Al-Saudi
Finished
۱۶:۰۵
Al Faisaly Harmah
۰
۱
Al Riyadh
Finished
۱۶:۱۰
Al Kholood
۱
۲
AL Ain
inprogress
۱۶:۱۵
Najran SC
۰
۲
Ohod Madinah
inprogress
۱۶:۲۵
  Israel Liga Bet South
MS Jerusalem
۳
۳
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
۰
۳
Hapoel Mahane Yehuda
Finished
۱۳:۰۰
MS Shikun Hamizrah
۲
۲
Maccabi Beer Sheva
Finished
۱۳:۰۰
Hapoel Ganey Tikva
۰
۰
Hapoel Kiriat Ono
Finished
۱۳:۱۵
Sderot FC
۰
۳
Agudat Sport Nordia Jerusalem
Finished
۱۴:۰۰
Maccabi Ironi Amishav
۱
۱
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
Finished
۱۵:۰۰
Beitar Petah Tikva
۱
۱
Hapoel Azor
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
Fortaleza CE
۱
۰
Sergipe SE
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD San Carlos
۲
۳
CS Herediano
Finished
۰۴:۳۰
  South America South American Championship U20
Venezuela U20
۱
۰
Ecuador U20
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay U20
۴
۱
Bolivia U20
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Primera A
Deportes Tolima
۲
۱
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
Boyaca Chico
۲
۰
Alianza Petrolera
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Nacional de Medellin
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۴:۵۰
  Brazil Pernambucano 1
Santa Cruz FC
۱
۰
Caruaru City FC
Finished
۰۲:۳۰
Maguary PE
۲
۱
Petrolina SFC
Finished
۰۱:۰۰
  Panama Liga Prom
CD Arabe Unido Reserves
۰
۲
Colon C-3
Finished
۰۰:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Hikma Beirut
۰
۰
Tripoli SC
Finished
۱۵:۴۵
Salam Zgharta
۰
۲
Tadamon Sour
Finished
۱۵:۴۵
Al Safa
۱
۰
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۵:۴۵
  Egypt Premier League
El Ismaily Sporting Club
-
-
El Dakhleya
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Aswan FC
۲
۲
El Geish
inprogress
۱۶:۱۵
  Bahrain Premier League
East Riffa
۰
۱
Al Shabab Manana
inprogress
۱۷:۰۰
Al-Hala
-
-
Bahrain SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Kuwait Emir Cup
Al Kuwait
۰
۰
Al-Salmiyah
inprogress
۱۷:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
AEK Athens B
۰
۱
Apollon Chania Kissamikos
inprogress
۱۶:۴۵
  United Arab Emirates Division 1
Fujairah FC
۱
۱
Fursan Hispania FC
inprogress
۱۶:۴۰
Gulf Heroes FC
۱
۰
Dubai City FC
inprogress
۱۶:۴۰
  Israel Leumit League
Ironi Tiberias
۰
۰
Hapoel Petah Tikva
inprogress
۱۶:۳۰
Maccabi Petach Tikva
۲
۱
Hapoel Afula
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۰
۰
Hapoel Ramat Gan
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۲
۰
Maccabi Yafo Kabilyo
inprogress
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۵
۳
KAFR Qasim
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Catarinense 1
Criciuma EC
۰
۱
Marcilio Dias
Finished
۰۳:۳۰
Joinville EC
۰
۱
Brusque
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
Godoy Cruz Reserves
۱
۱
Barracas Central Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۲
۲
Banfield Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۰
۰
Instituto AC Cordoba Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Reserves
۱
۲
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef North
Ironi Nescher
۲
۲
Sport Club Tira
Finished
۱۵:۰۰
Maccabi Kiryat Ata Bialik
۰
۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Bueine
۰
۳
Hapoel Raanana
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Kaukab
۳
۴
Hapoel Kfar Kana
Finished
۱۴:۴۵
Hapoel Migdal Haemeq
۲
۰
MS Tzeirey Taibe
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
۲
۰
Hapoel Bnei Zalfa
Finished
۱۵:۰۰
Tzeirei Kfar Kana
۴
۱
Maccabi Tamra FC
Finished
۱۵:۱۵
Ihud Bnei Shefaram
۵
۰
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۵:۳۰
  Bangladesh Premier League
Rahmatgonj MFS
۰
۲
Muktijoddha SKC
Finished
۱۲:۳۰
Azampur FC Uttara
۱
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۲:۳۰
Abahani Limited
۲
۰
Mohammedan Dhaka
Finished
۱۲:۳۰
  India Santosh Trophy
Punjab Heroes
۱
۱
Chandigarh FA
Finished
۱۲:۰۰
Himachal Pradesh
۱
۲
Jharkhand FA
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Estrela do Norte ES
۱
۰
Nova Venecia FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Londrina EC
۳
۲
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Potiguar 1st Division
ABC Futebol Clube
۵
۱
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۲:۳۰
  England Professional Development League
Sheffield Wednesday U21
۳
۲
Crewe Alexandra U21
Finished
۱۵:۳۰
Ipswich U21
۴
۲
Colchester U21
Finished
۱۶:۳۰
Birmingham City U21
۰
۱
Hull City U21
inprogress
۱۷:۰۰
  Palestine West Bank League
Shabab Al Amaari
۱
۲
Taraji Wadi Al Nes
inprogress
۱۶:۳۰
Shabab Al-Dhahiriya SC
۰
۰
Shabab Al Khaleel
inprogress
۱۶:۳۰
  Ghana Premier League
Legon Cities FC
-
-
Bechem United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Erbil SC
۱
۰
Naft Al-Basra SC
inprogress
۱۷:۰۰
  South Africa 1st Division
Platinum City Rovers
۰
۰
Hungry Lions FC
inprogress
۱۷:۰۰
Venda FC
۱
۰
Tshakhuma Tsha Madzivhadila
inprogress
۱۷:۰۰
  England Premier League 2 Division 2
Middlesbrough U21
۲
۲
Southampton U21
inprogress
۱۶:۳۰
Norwich City U21
۳
۰
Leeds United U21
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Liigacup, Group A
HJK Helsinki
۳
۰
IFK Mariehamn
inprogress
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Police FC
۱
۲
Espoir FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Israel Ligat-Al Women
Maccabi Kishronot Hadera (W)
۰
۰
Hapoel Petah Tikva (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Egypt Division 2
El Hammam
۳
۳
Al Magd
Finished
۱۶:۰۰
  Tunisia Tunisia Cup
JS Kairouan
۰
۰
Stade Sportif Sfaxien
Finished
۱۶:۰۰
Sporting Ben Arous
۰
۲
FC Hammamet
Finished
۱۶:۰۰
CS Hammam-Lif
۱
۰
CS Korba
Finished
۱۶:۰۰
  Egypt Premier League Women
El Amireya (W)
۲
۱
Bank Ahli (W)
Finished
۱۶:۰۰
Delphi SC (W)
۱
۱
Pyramids FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Israel Liga Alef South
Sport Club Dimona
۵
۳
Hapoel Bikat HaYarden
Finished
۱۳:۴۵
Ironi Modiin
۲
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۴:۰۰
Maccabi Yavne
۱
۱
Holon Yermiyahu
Finished
۱۴:۳۰
Shimshon Kafr Qasim
۱
۰
Bnei Eilat
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Herzeliya
۱
۲
Ironi Kuseifa
Finished
۱۴:۳۰
  Israel Liga Bet North
MS Tirat HaCarmel
۰
۲
Tzerei Umm al-Fahm
Finished
۱۲:۳۰
Beitar Naharia
۳
۱
Hapoel Ironi Safed
Finished
۱۲:۳۰
Rubi Shapira
۳
۲
Bnei HaGolan Vehagalil
Finished
۱۵:۰۰
Maccabi Ironi Yafia
۰
۱
FC Ahva Kfar Manda
Finished
۱۶:۰۰
  Algeria League Women
ASE Alger Center (W)
۰
۱
JF Khroub (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Bejaia (W)
۰
۲
CF Akbou (W)
Finished
۱۲:۳۰
CS Constantine (W)
۷
۰
MZ Biskra (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Moto Club
Finished
۰۲:۴۵
  Mexico U20 League
Puebla U20
-
-
Monterrey U20
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید